Inginer Constructor

DS STEEL CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

- Inginer constructor
- Experienta in urmarirea si conducerea lucrarilor pe santier/ sau intr-un birou de ofertare, devize
- Cunostiinte de limba engleza avansat
- Utilizare computer : Office si Autocad

CERINTE

¿ Raporteaza Managerului de proiect
¿Colaboreaza cu toti membrii echipei de proiect si dupa caz cu alti membri ai departamentului tehnic
¿Colaboreaza cu proiectantii si cu autoritatile in domeniu
Sarcini :
- Studiaza proiectul de executie si face dupa caz comentariile sale
- Studiaza contractele cu antreprenorii de specialitate
- Urmareste executia lucrarilor in santier si intocmeste rapoarte zilnice in legatura cu :
- respectarea proiectului
- calitatea lucrarilor executate
- stadiul lucrarilor fata de graficul de executie
- Colaboreaza cu dirigintele de specialitate si urmareste intocmirea tuturor documentelor privitoare la executie cerute de legislatia in vigoare
- Tine legatura cu proiectantii de specialitate pentru a rezolva in timp util orice problema aparuta in executie .
- Avizeaza situatiile de lucrari pe specialitatea sa si le intainteaza spre analiza PM
- Participa la sedintele saptamanale de santier.

Suntem primii in constructii metalice in Grecia si acum activam si in Romania.
www.dsiskra.com.mk/
www.nilka.gr