Inginer constructor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire devize, calculatii pret, postcalcule
Coordonarea permanenta a relatiilor cu furnizorii de materiale, subantreprenorii, clientii
Gestionarea sistemului de management al calitatii la nivel de locatii
Stabilirea unor relatii optime cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor aparute pe parcursul desfasurarii activitatii.
Raspunde pentru calitatea negocierii contractelor/actelor aditionale cu clientii
Raspunde pentru corectitudinea devizelor intocmite
Raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine

CERINTE

Studii superioare de specialitate
Experienta in domeniul sistemelor de calitate (absolvent curs pentru auditori interni)
Experienta de minim 3 ani in constructii
Excelente cunostinte de utilizare a computerului MS Office, AutoCAD, ArhiCAD
Foarte bune cunostinte de limba engleza
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
Prezenta agreabila, disponibilitate pentru program prelungit si lucru in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial avantajos
Masina, telefon
Conditii asigurate: diurna, cazare