Inginer Constructor

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de subordoneaza Managerului de Proiect si are in subordine 1 maistru si 25 de muncitori.
Responsabilitati:
Preia documentatia de executie
Intocmeste necesarul de materiale si il prezinta serviciului tehnic pentru comanda, urmareste aprovizionarea cu cele comandate la timp, verifica existenta documentelor de calitate
Coordoneaza si urmareste executarea lucrarilor si a firmelor subcontractante (lucrari de peroane, reparatii cladiri, instalatii electrice si sanitare)
Urmareste si controleaza permanent calitatea executiei pentru lucrarile in derulare
Traseaza elementele constructiei dupa bornele si reperii existenti

CERINTE

Studii superioare absolvite: Institutul de Constructii
Experienta pe o pozitie de executie de 3-5 ani in lucrari de reparatii cladiri, instalatii electrice si sanitare, peroane.
Cunostinte bune de utilizare a PC: MS Office (Word, Excel)
Cunostinte medii de limba engleza si/sau franceza
Carnet de conducere cat.B - avantaj
Disponibilitate la deplasari si la program prelungit santiere in Bucuresti si 40 km de Bucuresti
Persoana proactiva, energica, onesta, cu atitudine pozitiva
Spirit organizatoric, bune abilitati de comunicare, abilitatea de a se impune, disciplinat, buna atentie la detalii
Initiativa personala, capacitatea de a-si asuma responsabilitatea luarii unei decizii si a sustinerii acesteia, abilitati de comunicare cu beneficiarul

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru profesionist, un salariu atractiv si bonusuri functie de performanta.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale