Inginer constructor

Alfredo Trading Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transmite cereri de oferta catre diferiti furnizori de materiale
Realizeaza analiza privind materialele folosite in cadrul santierului si propune antreprenorilor alegerea produselor celor mai bune
Verifica intocmirea antemasuratorilor, devizelor de lucrari realizate de catre antreprenori
Participa la receptia intermediara a lucrarilor
Verifica periodic stadiul lucrarilor
Intocmeste raportarile saptamanal si le preda Managerului de proiect

CERINTE

Absolvent al Facult¿¿ii de Construc¿ii
Cunostinte calcul antemasuratori, devize
Cunoa¿terea engleza constituie un avantaj
Cuno¿tin¿e de operare MICROSOFT OFFICE (Word, Excel, Microsoft Project)
Abilitati de planificare si organizare
Abilitati de comunicare si negociere
Capacitatea de analiza si sinteza a informatiilor
Atitudine proactiva, flexibila, independenta

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare
Sanse reale de promovare
Pachet salarial atractiv

Pentru informatii privind compania noastra, va rugam sa accesati site-ul nostru www.alfredo.ro.