Inginer constructor

Smart HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gaseste potentiali clienti noi si proiecte;
- defineste toate specificatiile tehnice ale ofertei, luand in considerare cerintele clientilor si specificatiile sistemului intern;
- realizeaza oferte comerciale ce vor fi incheiate de Directorul Comercial;
- informeaza zilnic Directorul Comercial;
- coopereaza cu alte unitati organizationale ale companiei
- executa, gestioneaza, si coordoneaza lucrarile definite de Directorul Comercial
- intocmeste necesarul de comanda materiale si echipament de lucru;
- asigura respectarea procedurilor de lucru, instructiunilor tehnice si respectarea normelor de securitate a muncii;
- intocmeste rapoartele de lucru, procesele- verbale si alte documente specifice activitatii;
- pregateste rapoarte lunare referitoare la functionarea departamentului;
- descopera si elimina cazurile de management defectos din sectorul sau de activitate;
- participa la definirea si implementarea actiunilor preventive si corective care intra in responsabilitatea sa;

CERINTE

- cunostinte de limba engleza
- cunostinte pachet "Office"
- cunostinte AutoCAD
- absolvent Universitatea Tehnica de Constructii/ Universitatea Politehnica Bucuresti
- experienta in constructii - min. 24 luni;
- persoana cu foarte bune abilitati de organizare si planificare;
- capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii;
- orientare spre rezolvarea problemelor;

BENEFICII OFERITE

salariu
telefon
masina

Smart HR Agency este o agenție de recrutare și plasare personal ce oferă următoarele servicii: recrutare, evaluare psihologică, headhunting, leasing personal, servicii de personal și salarizare etc.