INGINER CONSTRUCTII - SEF SANTIER

SKILL TEAM - Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de organizarea si desfasurarea activitatii de productie la punctul de lucru repartizat de societate
- Raspunde de realizarea lucrarilor de constructii montaj sau dupa caz, de instalatii, izolatii, reparatii repartizate de conducerea societatii
- Asigura realizarea programului cantitativ zilnic astfel incat toti salariatii sa-si realizeze salariile.
- Ia masuri de indeplinire si realizare a normelor de lucru si tine evidenta lor in vederea executarii lucrarilor incredintate echipelor.
- Raspunde de luarea masurilor de evitare a intreruperilor, stagnarilor si reducerea timpului neproductiv.
- Tine evidenta lucrarilor executate de fiecare echipa in vederea intocmirii rapoartelor de lucru impreuna cu seful de echipa sau muncitori.
- Tine evidenta timpului lucrat de fiecare echipa sau muncitor prin pontaje zilnice pe care le preda compartimentului responsabil cu stabilirea drepturilor salariale.
- Raspunde de incadrarea in normele de consum de materii si materiale, combustibili si energie electrica pentru lucrarile ce le executa cat si de buna gospodarire a tuturor bunurilor ce le gestioneaza.
- Raspunde de respectarea tehnologiilor de executie si a instructiunilor de exploatare si intretinere a mijloacelor de mica si medie mecanizare.
raspunde de intregul proces de executie a lucrarilor, de asigurarea calitatii, de gestiunea materialelor, a documentelor

CERINTE

Dorim o persoana cu:
- Tact, precizie, acuratete in rezolvarea sarcinilor ce-i revin;
- Corectitudine, perseverenta, sociabilitate;
- Spirit de initiativa, creativitate, simt de raspundere;
- Temperament echilibrat;
- Disponibilitate la program prelungit;
- un sistem eficient de relationare;
- mobilitate.

Este importanta alegerea unor solutii tehnice corecte respectand normativele in vigoare si
promptitudine in rezolvarea cerintelor clientilor.

Skill Team este o companie specializata in livrarea de servicii de resurse umane:
- Recrutare si selectie de personal
- Consultanta de resurse umane
- Training.

Derulam proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.