Inginer Constructii pentru Ploiesti

SC PLUS DISCOUNT ROMANIA SCS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea contactului cu autoritatile locale in vederea obtinerii de autorizatii;
- Verificarea calitatii executiei lucrarilor pe santier;
- Desenarea de schite de amplasament;
- Analizarea ofertelor din punct de vedere tehnic si al calculatiei;
- Evaluari de costuri pentru diferite lucrari de constructii.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;
- Experienta in domeniu de min. 5 ani;
- Cunostinte de utilizare program CAD;
- Cunostinte bune de limba germana (prezinta avantaj);
- Flexibilitate;
- Disponibilitate de deplasare.

BENEFICII OFERITE

- Procese de munca optime pe baza unor tehnologii de ultima ora;
- Loc de munca sigur si de viitor intr-o companie de anvergura si de succes;
- O echipa tanara si motivata;
- Bune sanse de formare a unei cariere pentru angajatii cu rezultate bune;
- Salariu motivant;
- Masina si telefon de serviciu.

Plus Discount România este o retea de magazine de tip discount apartinând concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial. Divizia Plus este deja existenta cu peste 4.100 de magazine si 40.000 de angajati în 9 tari din Europa.
În prezent în România exista 42 magazine Plus, urmând ca reteaua sa se extinda în urmatorii ani.

Aplica acum pentru pozitia Inginer constructor si te poti alatura echipei Micilor Preturi