inginer constructii (pentru lucrari edilitare)

SCC ERBASU SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIECTIVE:
- Supervizarea executiei
- Respectarea proiectului
- Solutii rapide
- Organizare de santier
- Coordonare lucrari
- Coordonare subcontractori
- Grafice de executie
- Mentinere legaturi cu consultanta, beneficiar si proiectantul

SARCINI SI RESPONSABILITATI
-Coordonarea echipelor din subordine (maistri si muncitori) precum si sub-contractorii necesari la lucrarile de executie;
-Intocmirea documentatiei necesare specifice (note de santier, PV, situatii de lucrari, fise de pontaj, bonuri de consum, bonuri de materiale);
-Utilizarea eficienta a resurselor puse la dispozitie;
-Raspunderea directa de calitatea executiei.
-Raspunderea de indeplinirea ritmica si de calitate a lucrarilor cuprinse in graficul de executie;
- Coordonarea lucrarilor de executie specifice conform proiectului si a specificatilor tehnice ;
-Evidenta stocurilor de materiale,
-Transmiterea managementului sesizarile privind neconformitatile sesizate pe parcursul executiei.

CERINTE

Absolvent al facultatii de constructii (FACULTATEA DE HIDROTEHNICA SAU INSTALATII), cu experienta in domaniu (lucrari edilitare) de minimum 2-3 ani.

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

S.C.CONSTRUCTII ERBASU S.A. asigura efectuarea de activitati de constructii montaj si reparatii la cladiri civile si industriale/agrozootehnice in tara si strainatate, constructii metalice, vopsitorii, izolatii termice si hidrofuge, lucrari edilitare (drumuri, retele de canalizare, incalzire, alimentare cu apa, statii de pompare, epurare, centrale termice, lucrari de constructii speciale, lucrari de constructii si reparatii pentru asezaminte de cult, lucrari de constructii hidrotehnice. Pentru aceste activitati, compania dispune de personal de inalta calificare, specialisti autorizati, dotare tehnica adecvata (utilaje si mijloace de transport) si de o echipa manageriala de un inalt profesionalism. Succesele noastre sunt recunoscute la nivel national, prin permanenta aparitie a companiei in topul firmelor de specialitate si prin recomandarile clientilor nostri. In fata clientilor nostri ne bazam pe seriozitate, pragmatism, preturi realiste si termene de garantie asigurate si respectate.