Inginer constructii civile si industriale Senior

KAPPA ARCHITECTS & ENGINEERS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Verifica si controleaza derularea unei investitii de la faza de pregatire si executie, pana la receptia finala a lucrarilor.
- Coordoneaza managementul de proiect;
- Intocmeste planul de management privind executia lucrarilor;
- Verifica existenta "Planului Calitatii" si a procedurilor de proces pentru lucrarea respectiva;
- Verifica situatiile de lucrari lunare din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- Avizeaza certificatele de plata intocmite de Executant;
-.Urmareste executarea programului de lucrari in conformitate cu graficul propus de Executant;
-.Intocmeste rapoarte saptamanale si lunare

CERINTE

Seriozitate, dinamism, tenacitate, creativitate, buna comunicare, spirit de echipa, rezistenta la stres, receptivitate, gandire analitica, cunoastere diverselor tehnici de prezentare sau prelucrare a materialelor

Companie de consultanta, asistenta tehnica si managementul proiectelor de constructii civile si infrastructura.