Inginer proiectant drumuri si poduri/constructii civile-industriale

Arnaiz Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job

Postul presupune analiza si proiectarea de drumuri, poduri, structuri civile si industriale, instalatii, retele apa, canalizare.
-studiaza detalile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie pe specialitatea sa;
- propune cea mai buna solutie tehnolgica pentru a raspunde cerintelor beneficiarului si cerintelor de buget; -se consulta cu alti ingineri, arhitecti sau cu specialisti de mediu pentru rezolvarea problemelor tehnologice; -participa la studiul de fezabilitate a proiectului tehnic -solicita beneficiarilor si colaboratorilor informatiile necesare finalizarii proiectelor;

CERINTE

Cerinte

Persoana responsabila, motivata, experienta in managementul de proiect reprezinta un avantaj; Studii superioare in domeniul constructiilor; Minim 3 ani experienta intr-un post similar; Cunoasterea legislatie in domeniu, a normativelor si standardelor specifice;

BENEFICII OFERITE

Oferta & Bonusuri

Toate conditiile legate de contract, salarizare vor fi discutate direct cu angajatorul in momentul interviului.
- pachet salaria atractiv;
- posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- consolidarea carierei intr-o companie multinationala

DESCRIEREA FIRMEI

arhitectura, urbanism, constructii, energie