Inginer Constructii Civile

Finit Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii celor din subordine
- supravegherea si raspunderea pentru lucrarile primite
- monitorizare derularii lucrarilor de constructie
- verificarea etapelor de lucrari
- verificarea calitatii lucrarilor
- relatia cu furnizorii de materiale, companiile de constructii
- colaborarea permanenta cu furnizorii de materiale si cu prestatorii de servicii in constructii
- capacitatea de organizare de proiect

CERINTE

- studii superioare - Facultatea de Constructii
- experienta in domeniu - minim 12 luni
- disponibilitate la deplasari
- disponibilitatea de coordona proiecte pe intreg teritoriul tarii
- experienta in intocmirea de devize de executie
- cunoasterea materialelor de constructii si a detaliilor tehnice legate de folosirea acestora
- cunostinte de limba engleza si operare PC – MS Office, AutoCAD
- permis de conducere categoria B
- experienta relevanta in domeniu
- seriozitate ; onestitate
- dorinta de promovare

BENEFICII OFERITE

- salariu deosebit de atractiv
- bonusuri
- masina
- conditii foarte bune de lucru

Finit Grup Romania este format din companii specializate in consultanta pentru afaceri si management, care au ca directie de dezvoltare domeniul investitiilor financiare in sectoarele economice cu rata mare de dezvoltare si cu perspective de crestere economica semnificativa. Domeniile in care Finit Grup Romania activeaza si pe care doreste sa le dezvolte in continuare sunt dezvoltare proiecte imobiliare, finantari proiecte de investitii (rambursabile si nerambursabile), consultanta financiar–contabila si consultanta juridica in domeniul economic.

Companii din cadrul grupului:

Finit Consult & Management – www.finit.ro
Finit Building & Management
Finit Contabilitate – www.finitcontabilitate.com
Finit Real Estate