INGINER CONSTRUCTII

R&S Inteligent Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supervizeaza realizarea de catre executant a proiectului in conformitate cu documentatia si in termenele stabilite
- verifica incadrarea in standarde, normative, reglementari
- asigura legatura intre companie si antreprenorul general
- realizeaza rapoarte periodice privind stadiul executiei catre Directorul General
- monitorizare piata constructii civile (firme constructii, materiale,servicii)

CERINTE

-Studii superioare in domeniul constructiilor
-Experienta in lucrari de constructii cu acoperirea tuturor fazelor de la planificare la executie
-Abilitati tehnice si de comunicare
-Abilitati operare PC(AutoCad , MS Office)
-Permis de conducere(categoria B)
-Cunoasterea limbii engleze (scris si vorbit) nivel mediu
-Minimum 5 ani experienta pe o pozitie similara
-Certificare SHE prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv, bonusuri
-Integrarea intr-o echipa regionala si schimb de experienta cu colegii din alte tari

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie de personal.

Succesul Dvs. este si succesul nostru!