Inginer Conceptor CAO

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea mentenantei in automatizari, a mijloacelor de productie ce au actionari hidro-pneumatice;

- tinerea sub control a proiectelor de fiabilizare a mijloacelor de productie;

- estimarea utilizarii materialelor in domeniile de automatizari hidro-pneumatice;

- participarea la fazele de implementare a noilor mijloace de productie ce au actionari hidro-pneumatice

CERINTE

- studii superioare tehnice (Facultatea de Masini Hidraulice si Pneumatice sau Facultatea de Masini Unelte);

- cunostinte de utilizare a calculatorului(MS Office);

- limba franceza si/sau engleza, nivel mediu;

- capacitate de animare, comunicare, analiza si sinteza, capacitate de comunicare si lucru in echipa;

- domiciliul stabil Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;

- Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.