Inginer Comercial Constructii Hidrotehnice

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea activitatilor specifice domeniului sau de actiune avand ca principal scop valorificarea potentialului firmei.
Achizitia si optimizarea procesului de achizitie a materiilor prime si auxiliare in legatura cu lucrarile hidro-tehnico-edilitare
Gestionarea bazelor de date a potentialilor furnizori de echipamente si material necesare derularii procesului de achizitie;
Face oferta de achizitie tinand cont de toate particularitatile prospectului;
Negociaza si finalizeaza contractele de achizitii sau cu subantreprenorii
Urmareste stadiul de executare al contractelor in derulare si vegheaza la buna desfasurare a activitatii

CERINTE

Studii superioare de lunga durata in domeniul constructii hidrotehnice

Experienta profesionala dovedita de minim 2 ani; implicare in cel putin 2 proiecte ce au avut ca rezultat extindere/ reabilitare de retele pentru alimentari cu apa/canalizari / statii de epurare/statii de tratare.

Programul de lucru: 8 ore şi suplimentar când este nevoie.
Se lucrează in birou.

Pachet salarial foarte avantajos.

Biroul este in Bucuresti. Jobul necesita vizite, nu relocare. Sunt proiecte nationale.

Capacitate de analiză şi sinteză;
Punctualitate, promptitudine.
Permanentă îmbunătăţire a cunoştinţelor şi competenţelor / abilităţilor;
Competenţe în dezvoltarea profesională a subordonaţilor şi capacitate de delegare
Competenţe în luarea deciziilor şi asumarea responsabilităţilor;
Uşurinţă în comunicare
Abilităţi pentru lucru în echipă;
Corectitudine şi flexibilitate;
Rezistenţă la efort şi stres.

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate