INGINER CHIMIST (R&D)

Dufa DEUTEK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea retelor si tehnologiilor pentru vopselele decorative pe baza de apa si solvent;
-Implementarea in productie a noilor retete si tehnologii;
- Evaluarea materiilor prime.

CERINTE

- Studii superioare ¿ specializare chimie (de preferinta chimie organica sau macromolecuara);
- Experienta relevanta de minim 2 ani in domeniul lacurilor si vopselelor pe baza de apa si solvent (cunostinte despre materii prime, caracteristici si performante, echipamente si tehnologii de fabricatie si control);
- Excelente abilitati organizatorice si decizionale, de comunicare si lucru in echipa;
- Cunostinte operare PC & limba engleza;
- Domiciliul in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Compania noastra va ofera un salariu motivant, programe de training si posibilitatea de a lucra intr-un domeniu dinamic & atractiv.

düfa DEUTEK SA este liderul pietei de lacuri si vopsele decorative din Romania.