Inginer Chimist

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea unui portofoliu de produse (aparatura de laborator)
- intocmirea si emiterea ofertelor catre potentialii clienti
- promovarea imaginii companiei intr-un mod profesionist
- realizarea periodica a raportului de activitate
- acordarea de asistenta tehnica si comerciala clientilor

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul Chimiei Industriale, Biochimie, Microbiologie
- experienta anterioara in urmatoarele sectoare: productie, industrie, laborator
- solide cunostinte despre industria chimica / biochimica
- cunostinte configurare / instalare aparatura de laborator
- abilitati tehnice
- abilitati de comunicare si negociere
- permis de conducere, categoria B
- limba Engleza, nivel avansat
- disponibilitate pentru deplasari frecvente

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- masina de serviciu
- laptop, telefon
- asigurare medicala
- training-uri atat in tara cat si in strainatate

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in Resurse Umane