Inginer Calitate Software - Sibiu

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea standardelor si a detaliilor proiectului
- crearea unui statut continuu regulat al documentelor in proiect
- comunicarea rezultatelor testelor catre Project manager si Manager de calitate
- asigurarea suportului necesar membrilor echipei pentru implementarea definitiilor procesului curent
- pregatire, participare si activitati adiacente pentru audituri (de la clienti sau interne)

CERINTE

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Obiettivo Lavoro Romania selecteaza pentru clientul sau, companie multinationala din Sibiu, Ingineri de calitate Software, dispusi la relocare in acest oras.

- studii superioare tehnice, finalizate
- cunostinte de baza in programarea ANSI C
- cunostinte bune despre standardele ISO 9001 si TS 16949 (SPICE) - de preferat
- cunostinte despre procesul de dezvoltare software si metode statistice - de preferat
- bune cunostinte de limba engleza
- abilitati de comunicare si flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- se ofera salarii atractive
- posibilitatea de a negocia un pachet de relocare
- sesiuni de traininguri si specializari in cadrul companiei
- posibilitatea de a avansa in candrul companiei, in functie de performate si efort

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate