INGINER CALITATE - industria lemnului

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeste si analizeaza rapoartele preliminare si finale de calitate. Face observatii, comunica cu tehnicienii si producatorii si transmite notele furnizorilor si tehnicienilor cu observatiile facute;

- Concluziile din rapoartele de calitate sunt analizate prin comparatie si se fac propuneri de corectie acolo unde este cazul;

- Raspunde de efectele economice daca se livreaza marfa care nu indeplineste conditiile de calitate cerute (rapoarte, foto, aprobare);

- Isi da acordul de livrare pe rapoarte si comunica prin e-mail personalului responsabil cu comenzile containerelor de la transportator spre furnizor.

CERINTE

- Studii tehnice universitare finalizate (preferabil industria lemnului);
- Experienta pe o pozitie similara minim 2 ani;
- Cunostinte foarte bune in operare MS Office (Word, Excel, Outlook);
- Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat;
- Abilitati de comunicare si organizare, eficienta, seriozitate si initiativa;
- Constitue avantaj - cunostinte standarde de calitate ISO 9001
- Disponibilitate pentru deplasari - permis de conducere categoria B;

- Vor fi selectate doar CV-urile care indeplinesc conditiile solicitate.

HR Consultanta este o companie de resurse umane, proiectele desfasurate de noi cuprind actiuni de recrutare si selectie de personal, evaluare a performantelor, administrare dosare personal si salarizare, training.