INGINER CALITATE

S.C. CCA TehnoREX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea sistemului de management al calitatii la nivel de fabrica;
- asigura si urmareste implementarea si respectarea procedurilor companiei; documenteaza proceduri si asigura suportul necesar la elaborarea procedurilor in toate departamentele companiei;
- planifica, coordoneaza si participa la programul de audit intern in toate departamentele din locatie, comunicarea rezultatelor acestuia, monitorizarea inchiderii actiunilor corective / preventive rezultate;
- efectueaza audituri interne si urmareste modul de aplicare al actiunilor corective / preventive;
- reazlizeaza auditurile de proces si feed-back asupra planurilor de actiuni;
- asigura implementarea si respectarea procedurilor privind sistemele de calitate;
- propune ameliorari la nivel de organizare atat a procesului cat si a produsului.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
- curs auditori sisteme de calitate(avantaj)
- cunostinte tehnice de specialitate in domeniul sistemelor de calitate;
- cunostinte operare PC;
- limba engleza nivel avansat (avantaj limba spaniola).

BENEFICII OFERITE

SALARIU ATRACTIV

Domeniul de activitate al Grupului TEHNOREX il reprezinta Proiectarea si executia constructiilor civile si industriale, finisaje interioare si exterioare, sisteme de Aluminiu, confectia si montajul de structuri tip Perete Cortina, Placari ornamentale cu panouri compozite stratificate din aluminiu tip Alucobond, precum si Tamplarie de aluminiu si PVC echipata cu geam termopan, placari cu piatra, alte materiale compozite.