Inginer Calculatii Profile din aluminiu

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu capital strain producatoare de profile de aluminiu, oferind pe acest segment de piata produse la cele mai inalte standarde calitative, isi dezvolta echipa din Bucuresti.

Pregateste ofertele tehnice pentru clientii comaniei
Calculeaza necesarul de materiale pentru diverse proiecte
Preia proiectele de la clienti si pe baza lor face calculatii de materiale si costuri
Ofera suport echipei de vanzari, in vederea realizarii necesarului de materiale si calculatiilor
Prelucreaza informatiile primite de la echipa de vanzari sau direct de la clienti si ofera raspunsuri tehnice
Acorda consultanta tehnica de specialitate clinetilor firmei.

CERINTE

Cerinte:

Experienta pe un post similar minim 1 an
Studii tehnice, de preferinta in inginerie de constructii, proiectari, etc.
Abilitati de organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate
Excelente abilitati de comunicare si interrelationare personala, capacitate de lucru in echipa.
Abilitati de utilizare a calculatorului si cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, posibilitati de dezvoltare a carierei.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.