Inginer cai ferate drumuri si poduri (executie)

SCC ERBASU SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-planifica, organizeaza, si monitorizeaza executia din punct de vedere al cantitatilor, calitatii si respectarii termenelor si a resurselor;
-studieaza documentatia si urmareste punerea ei in practica;
-colaboreaza cu managerul de proiect si il informeaza constant si corect pe acesta;
-asigura insusirea si respectarea de catre executant a prevederilor proiectului de executie si a prescriptiilor tehnice aplicabile;
-planifica productia si achizitionarea de materiale aferente lucrariilor.
- verifica cantitatea si calitatea lucrarilor executate.

CERINTE

absolvent al Facultatii de CFDP (inginer);
- experienta de 8-10 ani in domeniu (drumuri);
- candidatii din provincie - cu posibilitati de a se caza in Bucuresti;
- disponibil pentru eventuale deplasari la diferite lucrari din tara;
- autorizatie RTE - Construcţii rutiere, drumuri, piste de aviaţie; poduri; tunele – Domeniul II - prezinta avantaj;
- atestat project manager - prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

CONSTRUCTII