INGINER AUTOMATIST / ELECTRONIST

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o vom selecta va avea ca responsabilitati:
- colaborarea cu echipa tehnica pentru gasirea solutiilor de montaj a automatizarilor in tablourile electrice;
- intocmirea documentatieide achizitii;
- asigurarea calibrarii si verificarea echipamentelor;
- coordonarea probelelor PIF;
- managerizeaza relatiei cu clientii.

CERINTE

Persoana pe care o dorim trebuie sa aiba:
- studii superioare absolvite;
- minim 1 an, experienta in domeniul automatizarilor si/ sau electronicii- CERINTA OBLIGATORIE;
- cunostinte foarte bune operare de operare PC (Office-ul, Outloock si Internet Explorer);
- permis de conducere auto categoria B;
- disponibilitate la deplasari in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

- program 8 ore/ zi, de luni pana vineri;
- salariu net 600 euro/ luna;
- salariu real inscris in carnetul de munca;
- diurna pentru delegatii;
- masa si cazare asigurate in delegatii.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute companii din domeniul automatizarilor si masuratorii fluidelor cu o experinta bogata pe piata din Romania de pe peste 16 ani.