INGINER AUTOMATIST

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Verifica zilnic utilajele, instumentatia de control, calculatoarele si PLC-urile care fac parte din instalatiile de automatizare din sectiile de productie, in vederea constatarii anomaliilor in functionare;
* Diagnosticheza si intervine pentru remedierea defectiunilor echipamentelor electrice si electronice;
* Propune lista de piese de schimb pentru instalatiile electrice si de automatizari;
* Propune solutii de imbunatatire a functionarii echipamentelor electrice si a instrumentetiei electronice;
* Efectueaza toate modificarile software necesare pe fiecare PLC.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii SUPERIOARE TEHNICE (AUTOMATICA / ELECTRONICA);
* Experienta minim 2 ani IN AUTOMATIZARI INDUSTRIALE IN PRODUCTIE;
* Cunostinte de automatizari industriale si PLC;
* Cunostinte de limba engleza nivel BUN;
* Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet;
* Permis auto, categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana responsabila, organizata,atenta, cu bune abilitati de leader, implicata in activitate, riguroasa.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 3000 si 3500 RON;
- Pentru perioada de proba salariul fix Net este de 3000 RON;
- Se ofera telefon, laptop, transport asigurat, bonuri de masa si o masa asigurata in timpul programului;
- Program de lucru: 3 SCHIMBURI;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
- Exista reale posibilitati de promovare.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE RECICLAREA ACUMULATORILOR.
Locatia este pe Soseaua de centura, zona Pantelimon.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal