Inginer automatist

Supreme Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatile de proiectare si dezvoltare linii de productie si utilitati
- Coordoneaza activitatea de automatizare in cadrul fabricii
- Organizeaza echipa de proiectare;
- Supravegheaza si participa la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi;
- Participa la realizarea planului de mentenanta impreuna cu managerul de mentenanta;
- Participa la intocmirea bugetului tehnic pe parte de proiecte.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Experienta in domeniu de 5 ani
- Cunostinte de mecanica, electrica, instalatii sanitare, procese de fabricatie
- Abilitati de lucru pe calculator (MS Office, AutoCad)
- Cunostinte de limba engleza (nivel avansat)
- Sa cunoasca sistemul ISO
- Sa prezinte deprinderi analitice, capacitatea de a selecta punctele cheie dintr-un complex de informatii si de a fixa obiective
- Capacitatea de a planifica si coordona proiecte
- Capacitatea de a interpreta date statistice
- Initiativa, orientare catre client, orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere

Companie producatoare si distribuitoare a marcilor Primola, Novatini, Anidor, Ulpio