Inginer Auto

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Consilierea clientilor privind modul de desfasurare a reparatiei si lucrarile care sunt recomandate pentru remedierea defectiunilor autoturismului; estimarea costurilor comenzii;
-Programarea autoturismelor in atelier si asigurarea incarcarii optime a acestuia ;
-Informarea clientilor cu privire la stadiul lucrarilor ;
-Monitorizarea lucrărilor efectuate la autoturismele de care sunt responsabili;
-Predarea către client a autoturismului;
-Efectuarea de constatări la maşinile avariate;
-Prelucrarea reclamatiilor din partea clientilor;
-Efectuarea controlului de calitate;
-Relatii cu clientii companiei si companiile de asigurari;
-Prezentarea serviciilor companiei si pachetelor promotionale catre potentialii clienti

CERINTE

-Cunostinte in domeniul auto
-Usurinta si abilitate in comunicare
-Diplomatie si naturalete in rezolvarea problemelor clientului
- Seriozitate
- Dorinta de invatare si perfectionare
- Persoana pozitiva si dinamica
- Experienta pe un post similar constitue avantaj

PERSONAL SERVICES GROUP este una dintre firmele cele mai importante in domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria.
Prin dezvoltarea continua si largirea gamei serviciilor noastre ne ocupam de tot ce inseamna managementul fortei de munca al unei companii.
Pe langa Sediul Central din Budapesta alte birouri regionale stau la dispozitia Partenerilor nostri si aplicantilor prin profesionisti si specialisti in domeniu. La momentul actual avem birouri in Slovacia, Cehia, Romania si Germania, intentionam si continuarea acestei extinderii.
PERSONAL SERVICES GROUP va pune la dispozitie cu o gama de servicii in domeniul resurselor umane: Recrutare de personal; Leasing forta de munca; Administrare de personal; Consultanta HR; Testare si Evaluare; Formare profesionala.