Inginer Agronom- Giurgiu (se solicita cunostinte de limba engleza)

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul poate fi din Bucuresti sau din tara, dispus la relocare in Giurgiu sau la naveta. Este necesar sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu-bun, comunicarea cu top- managementul companiei si rapoartele privind activitatea derulata se vor realiza in limba engleza.

Ferma agricola este situata in Jud Giurgiu, se cultiva cereale, legume, plante producatoare de seminte pe o suprafata de 2500 ha. Detin logistica si dotarea necesara derularii activitatii si personal calificat in domeniu.

Responsabilitati:

Planifica şi supravegheaza terenul arat, fertilizarea, recoltarea;
Coordoneaza, supervizeaza si raspunde de rezultatele echipei din teren;
Furnizează consultanţă privind achiziţionarea de seminţe, îngrăşăminte şi medicaţie diversa agricola, precum şi consiliere cu privire la aplicarea acestora;
Elaborarea de rapoarte, specificaţii de lucru, propuneri şi bugete pentru aceste solutii;
Furnizează consultanţă pentru irigare, controlul râu, al solului şi a resurselor de apă de suprafaţă.

CERINTE

Cerinte:

Experienta dovedita pe o pozitie similara de minim 5- 6 ani;
Cunsotinte solide in domeniul agronomic;
Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/bun;
Dispus la relocare sau la deplasari frecvente in interes de serviciu (pentru cei care sunt dintr-o zona mai apropiata);
Experienta in coordonarea personalului din ferma;
Abilitati manageriale si cunstinte vizand noile tehnologii din domeniu;
Persoana organizata, flexibila, dinamica, orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
pachet salarial negociabil in functie de experienta;
cazare asigurata si transport decontat;
mediu de lucru placut.
Asteptam cv-urile celor care corespund la adresa: cv@qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.