INGINER AGRONOM

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASA MATEI ¿ Companie romaneasca producatoare de conserve biologice din legume, fabricate dupa o reteta originala, apreciate pe piata europeana si internationala.

Descriere post:
Planificarea si derularea activitatii agricole de pe suprafetele de cultura aflate in zone apropiate de Bucuresti.

Responsabilitati:
- intocmirea si ducerea la indeplinire a planului anual de productie agricola;
- coordonarea activitatilor agricole;
- coordonarea echipei de lucratori agricoli aflati in subordine;
- mentinerea relatiei cu organismele statului pe domeniul de activitate;
- aplicarea normelor productiei ecologice, conform recomandarilor organismelor de certificare.

CERINTE

- absolvent de studii superioare de specialitate;
- cunoasterea caracteristicilor de baza ale procesului agricol;
- seriozitate, onestitate, spirit organizatoric;
- implicare in activitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial bine echilibrat cu responsabilitatile si performantele

Cei interesati sunt rugati sa trimita scrisoare de intentie si CV actualizat (cu foto atasat) prin e-mail la adresa jobs@integrator-group.com sau prin intermediul site-ului www.myjob.ro.