Inginer achizitii - curenti slabi

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emite cereri de oferta catre furnizori/subantreprenori , compara ofertele de pret;
- Negociaza contractele cu furnizorii
- Sustine ofertele de pret catre beneficiar
- Lanseaza comenzi catre furnizori/subantreprenori, si urmareste ca produsele livrate sa corespunda cerintelor;
- Verifica situatiile de lucrari ale subantreprenorilor;

CERINTE

- Studii superioare tehnice: telecomunicatii, energetica, inginerie electrica, instalatii
- Experienta minim 3 ani in achizitii sisteme de securitate si cablare structurata (curenti slabi);
- Cunostinte de operare PC: MS Office; Autocad;
- Abilitati tehnice
- Cunostinte de limba engleza;
- Autorizatie ANRE grad II A+B

BENEFICII OFERITE

- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.