Inginer

LIFT TRUCK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inginer mecanic pt intretinere si reparatii utilaje
- Inginer service pentru intretinerea, reparatia si montajul macaralelor montate pe camion (HIAB, Palfinger), a stivuitoarelor cu brat telescopic(Manitou, JCB, Caterpillar).
- De asemenea acorda asistenta tehnica pentru clienti prin diagnosticarea problemelor mecanice, hidraulice si electrice, realizeaza configurari de echipamente hidraulice pe camioane.

CERINTE

- Candidatul ideal pentru postul de inginer service are studii superioare de natura tehnica, foarte bune cunostinte de mecanica, hidraulica si electrica si este familiarizat cu notiunile de baza in domeniul calculatoarelor(word, excel, mail, internet, programe dedicate de diagnosticare).
- Cunostinte de limba engleza (engleza tehnica reprezinta un avantaj)- nivel mediu.
- Carnet de conducere: categoria B.
- Experienta anterioara de minim 2 ani in intretinere si depanarea este obligatorie.
- Persoana organizata, responsabila, capabila sa lucreze cu termene limita si dornica de stabilitate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera sansa dezvoltarii profesionale, sustinand dezvoltarea personala prin training-uri la producatori.
Mediul de lucru este propice desfasurarii unei activitati eficiente.
Se ofera salariu si bonusuri motivante in functie de rezultatele obtinute.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari si service utilaje de constructii