INGINER

Citius-HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de servicii profesioniste de mutari, manipulari si montaje industriale
Executarea vizitelor la clienti pentru determinarea complexitatii lucrarilor si stabilirea modului de executie
Coordonarea, organizarea si planificarea desfasurarii lucrarilor
Organizeaza intreaga activitate de mentenanta a companiei
Pregatirea teoretica si practica a subordonatilor
Respectarea normelor de protectie a muncii
Raspunderea pentru verificarea tehnica conform prescriptiilor ISCIR

CERINTE

Experienta profesionala minim 3 ani in manipulari industriale
Studii de specialitate UPB - profil mecanic, TCM
Abilitati de coordonare, organizare si planificare, rezistenta la lucrul sub stres.
Cunostinte AutoCAD prezinta avantaj
Carnet de conducere: categ. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Citius HR o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in Recrutarea si Selectia personalului