INGINER

Birou de Proiectare Di Nicola

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza in ACAD plansele si schitele de arhitectura si instalatii;
- aplica legislatia romana in constructii;
- executa relevee in santier;
- cere si selecteaza oferte de la furnizori;
- colaboreaza si tine legatura cu furnizorii, clientii, specialistii etc;
- efectueaza rapoarte si situatii de lucru, la cererea superiorilor.

CERINTE

- abilitati de comunicare;
- cunostinte temeinice ACAD;
- cunostinte temeinice legislatia in constructii;
- cunostinte MS Office; engleza (italiana);
- permis de conducere, preferabil

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru relaxat, prietenos;
- crestere salariala si promovare in functie de performantele demonstrate.

Firma italiana de constructii, arhitectura si proiectare instalatii, cu o activitate de peste 10 ani in Romania, si-a dezvoltat proiectele in domeniul cladirilor pentru birouri, realizand in Bucuresti patru imobile clasa A, insumand o suprafata construita de peste 20.000 mp.