Inginer

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura activitatile de proiectare (elaborare documentatie tehnica in conformitate cu normele tehnice si dispozitiile in vigoare) , acorda asistenta tehnica in executarea lucrarilor , participa la receptia lucrarilor si cifreaza estimativ proiectele.

CERINTE

- Studii superioare tehnice - profil : constructii civile, industriale si agricole; energetica; electrotehnica; instalatii in constructii; masini termice(specializarea cazane si turbina, instalatii frigorifice);

- O prima experienta in domeniu constituie un avantaj;

- Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office);

- Cunostinte de limba franceza nivel mediu;

- Abilitati de comunicare si negociere, capacitate de analiza si sinteza;

- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;

- Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.