Ing. ofertare / licitatii constructii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregateste oferta financiara si tehnica in vederea participarii la licitatii: studiere documentatie, intocmire cereri de clarificari aferente documentatiei puse la dispozitie de autoritatea contractanta, studiere oferte pret furnizori, intocmire oferta financiara si tehnica (grafic, plan organizare santier s.a)
- elaborarea raspunsurilor la cererile de clarificari ale autoritatii contractante referitoare la licitatiile elaborate

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara (ofertare-contractare) min. 5 ani
- absolvent al Fac. drumuri si poduri / hidrotehnica / constructii civile si industriale
- utilizare avansata a programelor de intocmire devize
- rezistenta la stres
- abilitati de organizare, planificare si previzionare
- atitudine proactiva
- capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

S. C. ROMSTRADE, fondata in anul 1994, se prezinta ca un competitor reprezentativ in peisajul constructorilor din Romania, fiind recunoscuta pentru realizarile proprii in domeniul lucrarilor de infrastructura.

Principalul obiectiv al ROMSTRADE este asigurarea unui inalt nivel calitativ al lucrarilor executate, investindu-se in acest sens resurse umane si tehnologii avansate in concordanta cu standardele europene.

Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru www.romstrade.ro