Information Security Manager

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsible for efficient analysis of client processes in order to optimize them through IT solutions design and implementation
- Responsible for efficient analysis of client documentation/facts presented for auditing
- Have/give an opinion over the client documentation
- Relationship management
- Project management
- IT audit

CERINTE

- University graduate
- At least 3 years experience in a similar position
- Ability to deal with crisis situations
- Team leader with strong interpersonal skills
- Ability to manage various project simultaneously
- Fluent in English
- People management experience is a plus

BENEFICII OFERITE

medical insurance
meal tickets
trainings, coaching

Ensight Management Consulting este liderul local în domeniul consultantei în management prin cifrã de afaceri si numãr de angajati. Compania a evoluat si a crescut constant începând cu anul 2000. În 2006, Ensight a realizat o cifrã de afaceri de 2,7 milioane euro si o crestere de 125%.
Ensight oferã clienþilor sãi solutii integrate de afaceri bazate pe competente multidisciplinare si complementare în management, finante, IT, juridic, marketing, HR si achizitii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.