Informatician

DocProcess

Job expirat

RESPONSABILITATI

In functie de experienta sa, participa la realizarea si instalarea solutiilor pentru clienti din Romania si strainatate.
In functie de disponibilitatile sale si de necesitatile contractelor participa la misiuni de cateva zile la cateva luni in strainatate.

CERINTE

Competente reale intr-una sau mai multe din tehnologiile Java, .NET, SQL, XML, WebServices.
O prima experienta in domeniul analizei, eventual cu modelare in limbaj UML este un plus.
Cunoasterea limbilor engleza si / sau franceza pentru uz profesional este foarte apreciata.
Calitati apreciate : capacitate de a se integra in echipa, dorinta de perfectionare continua, curiozitate, rigoare.

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in functie de experienta si potentialul candidatului.

DocProcess (www.doc-process.com) este specializata in oferirea de servicii de calitate in domeniile consultantei si implementarii aplicatiilor pentru managementul documentelor si al proceselor
la nivel de intreprindere.