INFINER AGENT FABRICATIE

REAL TENERIFE INVESTMENTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea dosarului de fabricatie in SCALA ( contine necesarul de materii prime si operatii pentru obtinerea produsului finit comandat in conditii optime).
- Primirea, verificarea dupa caz a materialelor si originalelor primite de la client,;
- Validarea materialelor si a materiilor prime necesare obtinerii produsului final.
- Executarea de devize pentru cererile de oferta primite din departamentul comercial in functie de cerintele clientului si posibilitatile tehnice existente pentru obtinerea produsului finit.

CERINTE

Tipografie de renume, pe primul loc pe piata de profil din Romania, angajeaza:
- Proaspat absolvent studii superioare- profil tehnic (Politehnica/Chimie);
- Abilitati tehnice;
- Operare PC nivel avansat;
- Limba engleza si/ sau franceza nivel avansat;
- persoana responsabila, dinamica, capacitate de a acumula noi cunostinte si a se dezvolta din punct de vedere profesiona.
- Experienta de lucru nu este absolut necesara; se asigura TRAINING specializat in cadrul tipografiei

BENEFICII OFERITE

- training specializat pentru formarea pe acest post;
- salariu motivant;
- bonuri de masa;
- decontarea integrala a transportului;
- prima de Paste, Craciun;
- prima de vacanta.

Se ofera posibilitatea de dezvoltare pe plan profesional intr-o echipa profesionista, ce lucreaza la standarde internationale.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie in dezvoltare, cu un colectiv dinamic.