INCARCATOR/DESCARCATOR

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasurare activitati de manipulare, incarcare ¿ descarcare marfuri /produse din autotrans in cadrul depozitelor aprovizionare/livrare manual si cu liza;
- Aranjare a marfurilor in depozite, locuri de depozitare, autotrans;
- Pregatirea produselor pentru livrare conform comenzilor : paletare, ambalare, incarcare auto;
- Program de lucru in doua schimburi: 06.00 ¿ 14.30 si 13.30 ¿ 22.00;
- Orele suplimentare se recompenseaza conform prevederilor legale;
- Locatia depozitului ¿ Bucuresti, zona Republica.

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in depozite de mare suprafata sau cu mii de repere - Avantaj;
- Absolvent studii medii / scoala generala;
- Referite bune si fara cazier.

Abilitati:

- Spirit de echipa, fire hotarata, seriozitate si onestitate;
- Flexibilitate si disponibilitate la program prelungit si in conditii de stres in cazul salturilor de activitati;
- Stare de sanatate foarte buna.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariu de baza+tichete de masa + decontare RATB/Metrou + bonusuri lunare).
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie in plina dezvoltare.
- Mediu de lucru stimulativ.
- Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management.