IMPRIMATOR SERIGRAF

RANCO - MEMBRU RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- spala si emulsioneaza sitele serigrafice
- executa lucrari de imprimare serigrafica
- prepara in mod corespunzator culorile necesare fiecarei lucrari
- expune corespunzator sitele emulsionate
- organizeaza corespunzator locul de munca

CERINTE

- studii medii
- experienta pe un post similar minim 2 ani
- persoana atenta la detalii, organizata
- cunostinte despre serigrafia manuala sau semi-automatizata (textile, PVC), prepararea culorilor Pantone

BENEFICII OFERITE

- salariu fix+bonuri de masa
- plata orelor suplimentare
- bonusuri in functie de realizari
- transport decontat
- cursuri/traininguri dupa angajare

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie produse promotionale

5 ani de experienta pe piata produselor promotionale si o echipa dedicata de profesionisti au facut ca in 2006 Ranco sa lanseze primul catalog romanesc de produse promotionale - Eyerobics, cu o gama de peste 3.500 de articole, de la produse de lux la obiecte traditionale.