import manager - manager achizitii

SC EPA COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta compania in relatiile cu clientii externi din domeniul pardoselilor profesionale;
- Negociaza termenii si conditiile contractelor cu clientii externi;
- Asigura conditiile optime si termenele de livrare;
- Optimizeaza transporturile in registrul bugetului alocat;
- Realizeaza analiza achizitiilor si propune solutii pentru imbunatatirea indicatorilor;
- Pregateste planuri si rapoarte pentru bugetarea costurilor;
- Coordoneaza achizitiile pentru indeplinirea obiectivelor si a targetelor fixate

CERINTE

- Absolvent de studii superioare;
- Experienta in domeniu 3-5 ani;
- Cunostinte avansate de limba engleza , cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj ;
- Cunostinte avansate de operare calculator;
- Persoana dinamica, organizata si proactiva;
- Abilitati bune de negociere si comunicare;
- Capacitate de lucru in echipa si cu termene limita.

BENEFICII OFERITE

salariul atractiv, oportunitate de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica, cadrul necesar dezvoltarii profesionale alaturi de profesionisti

EPA COMPANY este un holding. Sub aripa EPA COMPANY isi desfasoara activitatea firme de comert pardoseli profesionale, constructii, executie si montaj tamplarie, confectii metalice, amenajari exterioare, comert cu sisteme sub acoperitori, proiectare.