Implementator ERP

CS Vision SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Studii superioare de profil economic sau informatic
Cunostinte de baza de contabilitate si SGBD
Experienta in utilizare sisteme ERP
Capacitate de a invata rapid solutiile software implementate
Cunoasterea circuitului de documente, gestionarea operatiunilor logistice in cadrul unei organizatii
Bune abilitati de comunicare si organizare Capacitate de analiza
Disponibilitate pentru deplasare

Constitue avantaj:
Experienta in implementarea sistemelor informatice integrate
Cunoasterea ERP Socrate
Cunostinte de Administratie Publica

Calitatile cerute de acest post sunt:
- organizare, spirit analitic, capacitate de adaptare si invatare rapida, capacitate de inovare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Lucrul intr-un mediu organizat, conform unor specificatii si metodologii clare, intr-o echipa comunicativa ce ofera excelente oportunitati de avansare profesionala.
Plan de formare suportat de firma, cu obiectiv in obtinerea de certificari personale recunoscute international.

Salariul se va negocia in functie de cunostinte si experienta

Integrator si dezvoltator de solutii ERP pentru administratie publica