Implementator aplicatii economice

BGM Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza cerintelor clientului

Documentarea cerintelor (specificatii implementare, rapoarte, etc.)
Configurarea sistemului conform specificatiilor aprobate
Furnizarea de training pentru utilizatorii sistemului
Oferirea de suport pentru utilizatori

Ajutor operare clienti

CERINTE

Facultate de stat cu profil Economic
Capacitate de analiza si sinteza
Abilitati de comunicare si lucru in echipa
Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, rezistenta la stres;
Cunostinte de baza utilizare PC
Dorinta de afirmare si deschidere catre nou
Cunostinte de baze de date reprezinta un plus
Experienta intr-un post similar reprezinta un plus
Disponibilitate la deplasari in tara (approx. 30% din timpul de lucru)

BGM Solutions este o companie specializata in consultanta si implementare solutii software profesionale, pentru administrarea afacerii si pentru sector public.
BGM Solutions este compania in care persoane inteligente si motivate isi pot accelera dezvoltarea profesionala. In întreaga companie, am creat un mediu în care gandirea inovativa este incurajata, iar initiativa este rasplatita