INSPECTOR CALITATE PRODUSE ALIMENTARE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Responsabil pentru mentinerea sistemului de calitate;
* Analizarea problemelor aparute si propunerea de solutii optime si aplicarea acestora;
* Se implica impreuna cu managerul de calitate in stabilirea, implementarea si mentinerea sistemului de management al calitatii;
* Mentine legatura cu departamentul de opratiuni in ceea ce priveste introducerea de noi produse in departamentul de productie;
* Se asigura ca normele de calitate sunt respectate in conformitate;
* Realizarea auditului si propunerea de masuri corective daca se impune;
* Analizeaza parerile clientilor si propune masuri de prevenire a nemultumirilor acestora;
* Ogranizeaza, coordoneaza si gestioneaza sistemul de calitate;
* Analizeaza materia prima si conditiile de depozitare;
* Monitorizeaza respectarea conditiilor de igiena in zona de porductie si ambalare.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare in industria alimentara;
* Experienta minim 3 ani pe post similar INSPECTOR CALITATE INDUSTRIA ALIMENTARA;
* Cunostinte de limba engleza la nivel bun;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office, avantaj NAVISION;
* Avantaj permis auto categoria B, cu experienta;

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, capabila sa activeze intr-un mediu foarte stresant, cu o abordare sistematica si logica a activitatii, bune abilitati de negociere, orientat catre rezolvarea problemelor, bun manager a echipei cu care lucreaza, bune abilitati de comunicare, stabil, loial.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 2000 RON;
- In perioada de proba salariul net oferit este cuprins intre 1500 si 2000 RON;
- Se ofera telefon, transport asigurat la si de la locul de munca.
- Program de lucru L-V, 08.00-18.00.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT, AMBALARE SI COMERCIALIZARE PRODUSE AGROALIMENTARE.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 4.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro