IDEAL PENTRU STUDENTI CONSULTANT TELEFONIC IT (SEO/AdWords) PROGRAM FLEXIBIL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie Bucuresti angajeaza la sediu, in sistem part/full time, cu program flexibil, Consultant telefonic IT.

Experienta in domeniul IT, desi nu este obligatorie, reprezinta un avantaj.

Experienta cu campaniile de promovare de tip AdWords/SEO, desi nu este
obligatorie, reprezinta un avantaj.

CERINTE

*Bune abilitati de comunicare
*Capacitatea de a scoate in evidenta o idee, un aspect.Capacitatea de a
sustine cu argumente un anumit punct de vedere
*Capacitatea de a implica interlocutorul intr-un dialog
*Capacitatea de a lucra in echipa
*Operativitate. Eficienta.

Postul este valabil exclusiv pentru Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
*Salariu fix motivant
*Training de specialitate
*Posibilitati de promovare in cadrul firmei
*Program flexibil
*Posibilitatea de a dobandi experienta si in alte arii de interes.
*In cazul studentilor: invoire in zilele de examen .

Persoanele care isi depun CV-ul pentru acest post vor primi pe e-mail in termen de 10 zile lucratoare de la momentul depunderii candidaturii o documentatie scrisa. Aceasta documentatie este necesara sustinerii unei probe telefonice.Proba telefonica are o durata cuprinsa intre 6 si 10 minute, se sustine inainte de interviul fata in fata de la sediu si presupune un joc telefonic de roluri. In acest joc de roluri candidatul interpreteaza rolul unui Consultant,iar un membru al personalului nostru interpreteaza telefonic rolul unui client.Jocul de roluri nu necesita prezenta candidatului la sediul firmei. Candidatii care sustin proba sunt invitati ulterior la interviul de la sediu.

Rugam persoanele care isi depun candidatura pentru acest post sa verifice in termen de 10 zile lucratoare de la depunerea CVului si folderul Bulk/Spam al casutei de e-mail specificate in CV. Este posibil ca documentatia pentru sustinerea probei telefonice sa intre in folderul Bulk/Spam.