Human resources manager

Sc Domo Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea activitatilor operationale de HR pentru Domo.
-Recrutarea si selectia de nivel middle si top management.
-Implicarea decizionala in politica de salarizare si bonusare a angajatiloir
• Asistenta si suport pentru dezvoltarea noilor angajati in cadrul companiei;
• Monitorizare si suport pentru evaluarea si dezvoltarea tuturor angajatilor
• Consolidarea politicilor de recrutare/ evaluare dezvoltare/comp&ben.
• Consolidarea politicii de evaluare a performantelor
• Controlarea bugetului HR si alocarea cheltuielilor aferente
• Raportarea lunara, a indicatorilor de performanta ai HR.

CERINTE

• Studii superioare preferabil ASE, Psihologie, Sociologie.
• Experienta pe un post similar minim 2 ani intr-o companie cu peste 200 angajati.
• Abilitati de utilizare PC
• Cunostinte bune de limba engleza
• Consultanta si suport oferite angajatilor/ managerilor
• Cunostinte privind sistemul de dezvoltare profesionala a angajatilor
• Cunostinte privind sistemele de compensatii, beneficii si de management al performantei
• Abilitati de analiza si prezentare a informatiilor
• Spirit de echipa
• Abilitati de comunicare
• Managementul schimbarii si oreintare catre dezvoltarea permanenta a abilitatilor/ capacitatilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitional.

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte din echipa Domo?

Suntem o companie cu potential dovedit, unul dintre cei mai puternici retaileri de electronice, electrocasnice, IT si telecom din piata romaneasca.

In filozofie, DOMO inseamna ca avem un set de valori pe care nu le-am incalcat niciodata – respectul fata de cuvantul dat, parteneriatul, perseverenta si seriozitatea.

Vrem sa fim perceputi ca unul din cei mai onesti si de incredere parteneri din mediul de angajatori, iar angajatii nostri sa ne vada ca cei mai apropiati de nevoile lor si sa ne prefere pentru oportunitatile reale de cariera, pentru mediul tanar si dinamic in care isi pot desfasura activitatea.

Nu ezita si aplica acum!
Oportunitatile cresc odata cu oamenii!