HR Trainee

Isra Center Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program de practica (3-6 luni; 4-5 ore/zi) in departamentul de resurse umane:
- screening cv;
- programare interviuri;
- actualizare baza de date;
- participare la interviuri pentru posturi entry-level;
- oferire de feedback dupa interviuri.

CERINTE

- student an terminal psihologie, sociologie;
- rezultate deosebite pe parcursul anilor de studiu;
- persoana entuziasta, creativa si întreprinzatoare;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- foarte bune abilitati de utilizare a calculatorului.

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- vei avea un trainer personal care sa te inteleaga, sa te pregateasca, sa te sustina;
- vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- vei primi recomandari in functie de performante.

Te poti adresa echipei noastre, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat, la telefon : 326.60.40 sau pe adresa de email : bianca.sava@isracenter.com.

ISRA Center Marketing Research a fost fondata pe piata din Romania in martie 2001. Compania este in totalitate o companie cu capital strain (Israel), ceea ce permite investitii permanente in oameni, tehnologie si informatie.
ISRA Center Marketing Research este in prezent unul dintre liderii pietei de cercetare de piata, desfasurand sute de proiecte (atat calitative cat si cantitative) cu privire la o gama larga de marci si produse.
www.isracenter.com