Unit Manager/ Recruiter

Eureko Bv, Agentia 407 Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea si gestionarea anunturilor de angajare
- contactarea candidatilor pentru interviuri
- sustinerea interviurilor si identificarea celor mai potrivite persoane pentru posturile disponibile
- selectie si recrutare
- oferirea suportului necesar candidatilor selectati
- sustinerea training-urilor de baza cu persoanele recrutate

CERINTE

- studii superioare
- experienta in recrutare sau management reprezinta un avantaj
- experienta in domeniul vanzarilor sau asigurarilor este un plus
- abilitati de comunicare
- persoana serioasa, responsabila
- capacitate de lucru individual si in echipa
- atitudine si prestanta
- tinuta business

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- companie multinationala
- posibilitati de promovare

Eureko in Romania este parte a Achmea B.V, unul dintre cele mai puternice grupuri financiare din Europa. Principalii actionari ai grupului sunt Achmea Association si Rabobank.

Eureko ofera servicii inovatoare de asigurari si pensii. Suntem un partener profesionist si de încredere, iar performanta ne calauzeste. Ne abordam clientii, colegii, partenerii de afaceri si societatea in general cu integritate, responsabilitate si onestitate. Eureko este o organizatie careia ii pasa.

Valorile Grupului Achmea sunt empatia, inovatia si orientarea catre rezultate. La acestea am adaugat doua valori proprii Eureko Romania: pasiunea si cooperarea. Pe aceste valori ne bazam in activitatea noastra zilnica, asigurand clientilor nostri protectie, incredere, transparenta si un parteneriat de lunga durata.