HR Manager

SC Mechel Service Europe SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- desfasurarea activitatilor legate de managementul resurselor umane
- recrutarea personalului (cooperarea cu agentii de recrutare si mass-media, redactarea si postarea anunturilor de recrutare, sustinerea interviurilor)
- analiza pietei muncii, monitorizarea salariilor
- intocmirea rapoartelor periodice de personal pentru compania-mama (Rusia)

CERINTE

- studii superioare
- experienta minim trei ani in domeniul resurselor umane
- experienta in recrutarea personalului
- cunostinte solide ale legislatiei muncii Romane
- cunostinte de utilizare a pachetului MS Office
- cunoasterea limbii ruse este obligatorie!!!
CV-urile se trimit in doua exemplare: unul in limba romana, al doilea in limba rusa pe adresa oksana.gromadskaya@mechelservice.ru

BENEFICII OFERITE

- salariul competitiv

Mechel Service Europe face parte din Grupul Mechel, cel mai mare producator si exportator din Federatia Rusa a carbunelui cocsificabil, al doilea producator de profile laminate si cel mai mare in Rusia producator de oteluri speciale.