HR Manager

BRAINSPOTTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si coordonarea proceselor de recrutare;
- Coordonarea procesului de integrare a noilor angajati;
- Responsabilitati legate de planificarea structurii organizationale;
- Training (coordonare, analiza, suport logistic, urmarire contracte);
- Evaluarea performantelor angajatilor;
- Comunicare interna;
- Organizarea de evenimente si proiecte.

CERINTE

- Studii universitare in domeniul socio-uman;
- Experienta de minim 2 ani in domeniul resurselor umane;
- Competente de recrutare si selectie de personal;
- Competente in management organizational;
- Abilitati de prezentare, organizare si planificare;
- Operare PC la nivel mediu;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Responsabilitate, dorinta de invatare si dezvoltare permanenta;
- Abilitati bune de comunicare si flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie din domeniul IT, ce a avut o dezvoltare sustinuta in ultimii ani.

DESCRIEREA FIRMEI

\" BRAINSPOTTING - The IT&C Recruitment Professionals
We recruit IT&C specialists (technical, consulting, sales&marketing) and managers (middle to top) for local and international corporate clients.\"