HR GENERALIST

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutare si selectie de personal
- Analiza si evaluarea posturilor
- Planificarea si organizarea activitatii de instruire (identificarea nevoilor de training, identificarea furnizorilor de training, stabilirea bugetului)
- Definirea si implementarea sistemului de evaluare a performantelor/potentialului angajatilor
- Definirea si implementarea de sisteme de recompense si beneficii.

CERINTE

- Studii superioare - finalizate
- Specializari in domeniul HR si/sau experienta anterioara relevanta intr-o pozitie similara
- Limba engleza nivel avansat
- Operare PC: MS Office - nivel avansat
- Persoana dinamica si de incredere
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Smart Sigma este o companie care ofera recrutare de personal si consultanta interna de management la nivel de Headquarters pentru un grup de companii (cel mai mare investitor de portofoliu din Romania).