HR Generalist

Academia de HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Academia de HR recruteaza pentru Clientul sau, unul dintre cei mai importanti jucatori din industria de curierat, cu o istorie de peste 20 de ani pe piata din Romania si acoperind 100% din teritoriul Romaniei:

Descrierea Jobului: Cautam un HR Generalist pentru Bucuresti.
Misiunea principala: Desfasoara activitati din zona de Organizational Development

Responsabilitati
• Se ocupa de revizuit, implementat politici si proceduri
• Se implica in implementarea unui plan de Performance Management si Talent Management
• Se ocupa de revizuire organigrame si fise de post
• Se implica in activitatea de Training si dezvoltare (concepere plan de training, identificare nevoi de training)
• Propune proiecte de tip CSR
• Colaboreaza cu departamentul de Marketing pentru a crea si a mentine o imagine pozitiva a firmei
• Isi va desfasura activitatea actionand in relatia cu celelalte departamente ca un partener strategic de business

CERINTE

Educație și experiență
• Studii superioare (ar fi ideal din sfera psihologie/ sociologie/ resurse umane)
• Experienta de minim 3 ani in HR – cat mai multe arii din zona de Organizational Development
• Ideal experienta de lucru cu diverse tool-uri si soft-uri de HR
• Nivel inalt de empatie si creativitate
• Spirit analitic si viziune de ansamblu
• Gandire organizata si strategica
• Orientare catre solutii si rezultate
• Foarte bune cunostinte din intregul pachet Microsoft Office
• Limba engleza la nivel avansat

BENEFICII OFERITE

• Companie de top în România pe domeniul său si proiecte interesante
• Colegi fantastici, deschiși la minte și entuziaști
• Desfășori o activitate frumoasă unde nu te simți ca la muncă
• Telefon mobil, abonament de voce și date, laptop
• Program de lucru flexibil
• Locație centrală, ușor accesibilă (metrou, mijloace de transport în comun)
• Tichete de masa
• Pachet salarial motivant

O șansă de a crește profesional lucrând pentru unul dintre liderii din piață!

Abordam toate problemele importante de HR si contribuim prin proiectele noastre de recrutare, cursurile si serviciile noastre la identificarea, atragerea si pastrarea talentelor in companiile din Romania. Avem 20 de ani de experiență și sute de proiecte de recrutare de succes! Recrutori Seniori! Domenii recrutare: Vânzări, Management, IT, HR, Financiar, Juridic, Logistică, Inginerie. Facem recrutare cu pasiune, avem rezultate, găsim candidați!

Mai multe joburi, articole, materiale pe academiadehr.ro